Posty: 572

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Baraki wermachtu

PostWysłany: Sob 11:32, 11 Mar 2006 Temat postu: /mD/ vs kM! 2-0

Oaza w obronie flagi dalismy dupy stracilismy bardzo szybko jeszcze spalem na warumpie a na poczatku gry to ach szkoda gaadc pozniej bylo juz lepiej obrona dzial byla dobra nietrzymalismy wroga w tunelu choc zdazyl sie mi wypad i backszhot 2 engow i meda Razz southa stracilismy szybko w pierwszych 5 minutaxch gry ale southa trzymalismy dlugo w 7 minut do konca gry zeszlismy z pozycji i nas rozgrzmocili

Efektowinie w meczu gral 5 i Fps
Specujac slyszalem tylko jeden dzwiek byl to dziwiek great shot i odglos hs`a Razz Fps tez nie pogardzil skillem i rzucal granolki do dziala [jeden rzut za 1 frag Razz i drugi za 2 fragi] co zaowocowalo uznaniem naszej gry przez specow Razz i wykurzaniem wroga na sekunde przed zapaleniem sei czerwonego swiatelka na dynamicie slav leczy i skoszony pomagal oslaniajac i podnoszac
W ataku bylo nie najgorzej udalo nam sie w okolo 6 minut flaga za drugim atakiem przejeta szybki dyna na walla i juz jedziemy 1 atak nam sie nie udal ale nst skoszony wysazdil dzialo [northa] razem ze slavem, fps i 5 jechali w strone southa ale powstrzymywalo ich 3 wrogow, w pewnej chwili skoszony podlozyl dyna na soutcie nasz team zostal wytluczony rzyl tylko fps wrogowie rozbrajali dyna w pocie czola a fps wyrzynal w bacaka caly team wroga i rzucil granolka niczego nie spodziewajacemu sie engowi i medowi w dziale eng i medyk zgineli Razz 1-0 dla nas

Kolejna nasza mapa sd2 atak za1 razem forward bunker jest nasz pozniej szybki planta na dyna bylo 3 engow i kazdy uzbroil po kawalku dyna pod ostrzalem ale sie udalo wrug probowal rozbrajac dyna ale wybuch i caly team wroga zginol [byli za blisko] Razz nst eskortowalem Neutrala ale wrogi eng byl za plecami ale med mnie podniosl i juz Neutral na pozycji na gurze dzielnie walczyli 5 i skoszony niestey wrog mial tam przewage do czasu gdy zaatakowalismy razem z 2 stron guzik wybudowany i Neutral odjechany zmiescilimsy sie w okolo 7 minutach

Obrona poszlo nam slabo za 1 atakiem wrug zabral flage ale dzielny slav ja odbil i resp do srodka nst przetrzymalismy 2 ataki do poki niezplantowali sie na gejcie forward bunkra pozniej juz nie mogli wysadzic majn gejta i zbudowac cp gdy zostala okolo 1 minuta do konca czasu zaczelismy sie wyglupiac Razz tk i tak dalej wrog po meczu stierdzil ze to ich drugi sklad choc imo to byl 1szy my tez nie gralismy 1szym wiec Razz n/c
ta mapka wygralismy dzieki dobrerj grze calej druzyny gdyz kazdy gral na przyzwoitym skillu i pobieral Razz gdy by tak bylo na oazie Razz to fulholdzik murowany

Gralismy rewanz 3v3 wygrany przez nas 4/0 [4] mapy dwa razy sd2 i oaze 2 razy
co tu duzo mowic zostalismy wybluzgani ze mamy farta idt bo 50 razy plantowali a my rozbrajalim ..... i ze nam po 5 hp zostaje obrona oazy full hold pelna mapa fps 5 i pikla wszyscy pokazali klase w ataku w 11 minut obydwa dziala tez gladko na sd2 podobnie gladko chyba w 5 minut ich pokonalismy co zaowocowalo textami farty idt wyzwani od plebsa sie brechatli dalej z nas kolejne ztarcie na sd2 bronilismy sie 10 minut a wygralismy w 6-7 co zaowocowalo ze bylismy fartami bo [rzeczywiscie fartem pobralem eng przy guziku] kolejna oaza flaga bronimy 3-4 minutyt pozniej garisonu podlozyli dyna a my rozbroilismy i wyzywali od fartow dalismy im 200 minut po okolo 30 minutach wyszli z serva nie wysadzajac zadnego z dzial

AT|Pikel

Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 187

Skąd: a nie wiem xC

PostWysłany: Sob 20:20, 11 Mar 2006 Temat postu:

200 minut i dalej od fartow i plebsow :[

/mD/'Rafacz

Posty: 689

PostWysłany: Sob 23:49, 11 Mar 2006 Temat postu:

no juz troche szacunku by kn mialo :f

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum /masujDzika/ #mD.et Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)