Skąd: Baraki wermachtu

PostWysłany: Sob 20:29, 08 Kwi 2006 Temat postu: /mD/ vs dc.| 3-0

1 mapa oaza

Gralim 6v6 obrona fulholdzik wysadzili nam northa
flagi bronilim 8-9 minut pozniej zamknelismy wroga w pompie i tuneliqu ale eng sie przedarl i wysadzil northa zabraklo nam enga do rozbrojenia xC pare sekund pozniej bylismy juz rozstawieni na garisonie i wrog[po efektownych rzutach granatem za 2 wykonancyh przez selfa] nie mial juz szans wysadzic southa

Atak flaga zajeta za 1 atakiem nst przedarlismy sie do garisonu tam zplantowalimsy dwa dziala naraz cala nasza ekipa zakampila sie obok dzial i za a fps zakampil respa gdy wrog sie pojawil dostal backa [2 engi] i juz nic nie byl w stanie zrobic

Sd2 atak szlo gladko i przyjemnie zaczelismy swirowac lekko i w 6 minut trcuk nasz nic cikawego sie tu nie dzialo
Obrona tu bylo juz smiechowo wrog mial okrutne problemy z zajeciem fw bunkra na poczatku wprowadzili Neutrala do srodka i probowali wysazdac brame ale skoszony i 5 interveniowali fartownie arta nie mogla dotkac wroga ale w pewnym momencie fps dal 4x kila :] wrog ogulnie zrabal konkretnie ta mape

Tc bajz
atak byl cienkasny ale skilowo pokonalismy wroga ktory dal nam tu niezle popalic w 6 minut wykonalismy obcj
ogulnie ta mapa poszla nam slabo mielismy farta z dynami w obronie rozbrajalismy fartem i to pare razy i cud w ostatnich 40 sekundach dwa dyna rozbrojone co dalo nam wygrana

3-0

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum /masujDzika/ #mD.et Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)